Job Weasel - Prace v Nemecku Práce v Německu - Laminátor - Lauter-Bernsbach, Německo - Job Weasel

Laminátor – Lauter-Bernsbach, Německo

Nabídka práce v Německu – Laminátor – Lauter-Bernsbach, Německo

Pro naši partnerskou společnost hledáme vhodné uchazeče na pozici laminátor materiálu z karbonových vláken. Místem výkonu práce je Lauter-Bernsbach s krátkou dojezdovou vzdáleností z Božího Daru. Práce na pozici laminátora je tak ideální pro všechny, které zajímá možnost práce v Německu na denní dojíždění.

Vaším pracovištěm bude společnost specializující se od roku 1999 na průmyslovou výrobu a prodej sanitárních systémů a prefabrikovaných koupelnových buněk pro nemocnice, pečovatelské domy, hotely a penziony.

Náplň práce na pozici laminátor:

  • Výroba stavebních komponentů z uhlíkových vláken
  • Laminování v procesu mokrého laminování
  • Ruční a strojní řezání podkladů a tkanin
  • Konstrukce forem a prototypů
  • Mechanické přepracování

Požadavky na uchazeče na pozici laminátor:

  • Ukončené odborné vzdělání a kvalifikace v oblasti karbonového kompozitního materiálu (vítáni jsou také absolventi)
  • Ideálně zkušenosti s výrobou plastů a dílů z uhlíkových vláken
  • Charakterizuje Vás týmový duch, flexibilita a smysl pro zodpovědnost
  • Minimální znalosti němčiny na úrovni B1

Nabízíme:

  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Školení o našich zákaznících a o Vašich nových úkolech
  • Odměny podle kolektivní smlouvy iGZ.
  • Mzdu od 11,00 € / h
  • Příspěvek na Vánoce a dovolenou
  • Podporu česky hovořícího zprostředkovatele

Tato nabídka práce v Německu je určena mužům i ženám.

Více informací

Regiony

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář

Kontaktujte nás