Job Weasel - Prace v Nemecku Lakýrník práškovací lakovny - Tannenberg, Německo - Job Weasel

Lakýrník práškovací lakovny – Tannenberg, Německo

Práce v Německu – Lakýrník práškovací lakovny – Tannenberg

Zprostředkováváme obsazení volné pracovní pozice lakýrník v práškovací lakovně v Tannenbergu – asi 50 km od Chomutova. Jedná se o práci přes německou agenturu, na denní dojžídění, nutná němčina aspoň A2 a auto na dojíždění do práce. Firma nabízí i možnost částečného úvazku!

Náplň práce:

  • Obsluha moderní práškovací linky s programováním strojů
  • Nastavování a korigování výrobních parametrů
  • Dohled nad výrobním procesem a jeho řízení
  • Ruční příprava dílů před lakováním

Požadujeme:

  • Ukončené vzdělání jako lakýrník nebo v příbuzném oboru
  • Předchozí praxe v práškovací lakovně, ideálně ve zpracování jemného plechu
  • Schopnost rychle se učit
  • Samostatnost a zodpovědnost, smysl pro pořádek a čistotu
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • Němčinu na úrovni nejméně A2
  • Auto na dojíždění do práce a řidičský průkaz

Nabízíme:

  • Práci v Německu na plný i částečný úvazek
  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění
  • Nápoje na pracovišti zdarma

Tato nabídka práce je vhodná pro muže i ženy. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte personální agenturu Starke Jobs v Aue.

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář