Job Weasel - Prace v Nemecku Elektrikář - Drážďany, Německo - Job Weasel

Elektrikář – Drážďany, Německo

Nabídka práce v Německu – Elektrikář – Drážďany, Německo

Jste vyučený elektrikář a hledáte možnost trvalé práce v Německu? Rádi byste teprve získali praxi v elektrikařině a zároveň si vylepšili vaši znalost němčiny? Pak je tato nabídka práce určena právě Vám. Pro našeho partnera, elektrikářskou společnost v Drážďanech se zaměřením na klasické elektroinstalace, komunikační systémy a na údržbu a opravy přijmeme uchazeče na pozici elektrikář s místem výkonu práce Drážďany.

Náplň práce:

  • Plánovaná kontrola, údržba a servis el. zařízení a rozvodů dle požadavků
  • Odstraňovaní zjištěných závad a poruch
  • Práce s technickou dokumentací k zařízení, identifikace možné závady
  • Evidence záznamů o provedených kontrolách a opravách

Požadavky:

  • Dokončené odborné vzdělání v elektrotechnické profesi, např. elektrikář, elektromontér, elektrotechnik
  • První pracovní zkušenosti
  • Upravený zevnějšek
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost německého jazyka od úrovně A2 / B1

Nabízíme:

  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Jednosměnná pracovní doba
  • Hodinová mzda pro pomocné elektrikáře od 12,00 EUR / h + jízdné, pro vyučené elektrikáře od 13,00 EUR / h + jízdné, s příslušnými odbornými zkušenostmi a znalostmi i vyšší hodinové mzdy
  • Kvalitní firemní pracovní oděvy
  • Dobré technické vybavení, slušné nářadí a služební auta (doprava na stavby)
  • Ostatní tarifní výhody např. příplatek na dovolenou a vánoční bonus
  • Podpora při komunikaci s německými úřady (banky, zdravotní pojištění, finanční úřad, žádosti o dětské dávky atd.)
  • Česky mluvící kontaktní osoba

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. V případě zájmu kontaktujte Barboru Havlinovou z personální agentury Starke Jobs.

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář