Job Weasel - Prace v Nemecku Brusič / Mechanik obrábění - Grünhain, Německo - Job Weasel

Brusič / Mechanik obrábění – Grünhain, Německo

Práce v Německu – Brusič / Mechanik obrábění – Grünhain, Německo

S možností nástupu ihned přijmeme uchazeče na pozici brusič / mechanik obrábění. Společnost se sídlem v německém Grünhain-Beierfeldu se specializuje na pohonné systémy a výrobu jedno- a třífázových motorů. Náplní práce brusiče je práce s konvenční bruskou a dohled nad veškerými činnostmi spojenými s broušením obrobků. Tato nabídka práce v Německu je vhodná pro uchazeče z okolí Karlových Varů až Chomutova na denní dojíždění.

Náplň práce:

  • Obsluha a nastavení konvenčních brusek
  • Broušení obrobků v kusové i malosériové výrobě
  • Trvalé monitorování procesu
  • Kontrola kvality vyráběných výrobků jako součást samostatně prováděné kontroly

Požadavky:

  • Absolvované vzdělání jako obráběč kovů / obsluha obráběcího stroje nebo obdobného oboru kovovýroby
  • Zkušenosti s prací s konvenčními bruskami
  • Práce podle výkresů a zkušebních rozměrů
  • Dobré technické porozumění a prostorová představivost
  • Bezpečná manipulace s měřicím zařízením
  • Týmovost, svědomitý a spolehlivý způsob práce
  • Ochota pracovat ve směnném provozu (v současné době ve dvou směnách)
  • Znalost němčiny

Nabízíme:

  • Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Možnosti odborné kvalifikace (interní a externí)
  • Nadtarifní příplatky
  • Poskytnutí ochranného oblečení zdarma
  • 24 dní dovolené
  • Příspěvek na Vánoce a dovolenou
  • Spolupráce se spolehlivým a stabilním zaměstnavatelem

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Robina Buce z personální agentury Starke Jobs v Annaberg-Buchholz.

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář