Job Weasel - Prace v Nemecku Zedník prefabrikovaných betonových dílů - Chemnitz, Německo

Zedník prefabrikovaných betonových dílů – Chemnitz, Německo

Job Expired

Nabídka práce v Německu – Zedník prefabrikovaných betonových dílů – Chemnitz, Německo

Naše společnost zaujímá jedno z předních míst ve výrobě prefabrikovaných betonových prvků pro pozemní stavitelství a inženýrské stavby. Jsme jednou ze šesti dceřinných společností společnosti DAX-Unternehmens HeidelbergCement AG, jen u nás pracuje na 250 zaměstnanců. Orientujeme se především na regionální trh, protože naším krédem je být na blízku našim klientům. Do našeho týmu aktuálně obsazujeme pracovní pozici zedník na práci s betonovými stavebními prvky. Místem výkonu práce je Chemnitz.

Náplň práce zedníka:

  • Výstavba objektů nebo jejich částí ze ztraceného bednění
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Výstavba konstrukčních částí budov
  • Obsluha strojů

Naše požadavky na pozici zedník:

  • Ukončené vzdělání v oboru zedník, stavař, truhlář nebo jiné
  • Praxe na obdobné pozici
  • Pečlivost, přesnost, orientace na výsledek a kvalitu
  • Schopnost samostatné práce
  • Znalosti němčiny alespoň na základní úrovni

Nabízíme:

  • Přátelský kolektiv ve středně velkém výrobním závodu
  • Jednosměnný pracovní provoz od pondělí do pátku
  • Žádné montáže ani práce venku
  • Šatny, sprchy, prostory pro odpočinek a automat s občerstvením a kávou přímo na pracovišti
  • Srozumitelné pracovní úkoly i zaučení zaměstnance s možností dalšího vzdělávání
  • Samozřejmostí jsou také ochranné pracovní pomůcky a pracovní oděvy
  • Pomoc s hledáním bydlení v Chemnitzu či okolí

Tato pracovní nabídka je vhodná pro muže i ženy.

Regiony

  • Tato nabídka již není aktuální!