Job Weasel - Prace v Nemecku Nabídka práce v Německu - Montér - Erbach, Německo - Job Weasel

Montér – Erbach, Německo

Job Expired

Práce v Německu – Montér – Erbach, Německo

Společnost v Erbachu, který najdete nedaleko města Ulm v Baden-Württembersku, hledá uchazeče o práci na pozici montér.

Náplň práce:

  • Přípravné práce a montáž ocelových dílů
  • Stavba a instalace ocelových konstrukcí
  • Montážní práce podle montážního návodu
  • Práce na stavbách
  • Provádění údržby a oprav stávajících staveb

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Pravidelnou pracovní dobu od pondělí do pátku
  • Práci jen na ranní směnu
  • 30 dní dovolené
  • Dlouhodobé zaměstnání u stabilního zaměstnavatele

Požadujeme:

  • Ukončené vzdělání ve stavebnictví nebo předchozí zkušenosti s prací na stavbách
  • Technické myšlení
  • Řidičský průkaz
  • Němčina slovem i písmem

V případě zájmu o práci na pozici montér ve společnosti MEDAG GbmH zašlete své Bewerbung v němčině na e-mail  jobs@medag-stahlbau.de.

Regiony

  • Tato nabídka již není aktuální!