Job Weasel - Prace v Nemecku Montér domu - Norimberk, Německo - Job Weasel

Montér domu – Norimberk, Německo

Job Expired

Práce v Německu – Montér domu – Norimberk, Německo

Hledáme tři až čtyři uchazeče na pozici montér na montáž parkovacího domu s nástupem od ledna. Požadujeme, aby alespoň jeden z party mluvil německy. Pro všechny je možné zajistit ubytování.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

● Montování parkovacího domu
● První týden schodiště a další týdny zbytek
● Hledám tým 3 – 4 osob od ledna
● Alespoň jedna osoba se musi domluvit německy
● Výhodou je zkušenost z Modulhaus a zámečnická činnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

○ Zabezpečujeme ubytování
○ Smlouva na dobu neurčitou
○ Nadtarifní mzda a včasná platba
○ Zálohy každý týden
○ Vánoční prémie a za doporučení zaměstnance 500€
○ Zajištění nářadí a pracovního oblečení
○ Osobní přístup na místě i v kanceláři
○ Možnost převzetí firmou a práce v týmech

Informace o náboru

Životopis, certifikáty a další profesní dokumenty zasílejte na email tereza.gocalova@ims-zeitarbeit.eu

Regiony

  • Tato nabídka již není aktuální!