Job Weasel - Prace v Nemecku Elektrotechnik - pomocný pracovník - Hausleiten, Rakousko - Job Weasel

Elektrotechnik – pomocný pracovník – Hausleiten, Rakousko

Job Expired

Nabídka práce v Rakousku – Elektrotechnik – pomocný pracovník  – Hausleiten

Společnost Schotech provádí automatizace pro zemědělství, průmyslu, obchodu i v domácnostech, věnuje se ale také projektování elektrorozvodů a poskytuje komplexní fotovoltaické řešení. Do svého týmu aktuálně hledá pomocného pracovníka pro elektro (pomocný elektrotechnik), místem výkonu práce je Hausleiten, který se nachází kousek od Vídně.

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost němčiny nebo angličtiny

Náplň práce:

  • Hlavní náplní vaší práce bude montáž fotovoltaiky
  • Budete mít na starosti také konstrukce a elektroinstalace rozvaděčů
  • Na starosti budete mít konstruování kabelových tras
  • Provádět budete také elektroinstalace pro průmyslové haly i rodinné domy

Nabízíme:

  • Práci v Rakousku na hlavní pracovní poměr
  • Sociální, zdravotní a důchodové pojištění v Rakousku
  • Měsíční příjem 2.500 € při pracovní době 38,5 hodiny týdně
  • Osobní ohodnocení každý měsíc dle dosažené odborné kvalifikace a zkušenostech
  • Zaučení a podpora týmu
  • 4denní pracovní týden

Tato nabídka práce v Rakousku je určena mužům i ženám. V případě zájmu pošlete životopis v němčině nebo angličtině na adresu:

Schotech e.U., L.-Westermayerstraße 4, 3464 Hausleiten

Kontaktní osoba: Stefan Schopf, e-mail office@schotech.at, tel.: +4306643737154

Regiony

  • Tato nabídka již není aktuální!
Nové pracovní nabídky e-mailem!