Job Weasel - Prace v Nemecku Nabídka práce - Elektrikář - Erfurt, Německo - Job Weasel

Elektrikář – Erfurt, Německo

Job Expired

Nabídka práce – Elektrikář – Erfurt, Německo

Přijmeme uchazeče na pozici elektrikář do práce v Německu. Preferujeme uchazeče vyučené v oboru nebo s nejméně dvouletou praxí v oboru. Němčina není podmínkou, ale potěší, v týmu je více kolegů z Česka nebo Slovenska, proto je dobré znát především tyto jazyky.

Náplň práce:

  • Eletrikářské práce
  • Montáž, revize, rozvody elektřiny

Požadavky:

  • Vyučení v oboru instalatér nebo topenář NEBO alespoň 2 roky praxe v oboru
  • Platné certifikáty v oboru elektro
  • Znalost němčiny není podmínkou!
  • Znalost češtiny nebo slovenštiny ano

Nabízíme:

  • Práce v Německu na HPP
  • Příjem od 2.400€ měsíčně (při odpracování min. 160 hodin)

Tato práce je vhodná pro muže i ženy. V případě zájmu mě kontaktujte na schofferovamiroslava@gmail.com

Regiony

  • Tato nabídka již není aktuální!