Job Weasel - Prace v Nemecku Práce v Německu - Elektrikář – Nürnberg, Německo - Job Weasel

Elektrikář – Nürnberg, Německo

Job Expired

Práce v Německu – Elektrikář – Nürnberg, Německo

Pro našeho významného klienta v Německu hledáme s nástupem ihned uchazeče na pozici elektrikář. Vaším pracovištěm bude firma v Nürnbergu. Požadujeme komunikativní znalost němčiny – bude ověřeno telefonicky.

Náplň práce na pozici elektrikář:

  • Sanace starých elektrických rozvodů
  • Provádění elektrické instalace v nových budovách
  • Osazení elektrických kabelů
  • Napojení zásuvek
  • Montáž elektrických zařízení

Požadavky na uchazeče:

  • PODMÍNKA – požadovaná komunikativní znalost němčiny (bude telefonicky ověřena)
  • Ukončené odborné vzdělání – elektrikář, elektrotechnik, elektromontér nebo elektromechanik
  • Praxe v oboru
  • Vlastní auto výhoda
  • Samostatná práce
  • Komunikativní, iniciativní, schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

  • Mzda 13,50-15 € / hod brutto + 35-45 € / den netto (dle kvalifikace)
  • Týdenní zálohy (150 – 250 Euro)
  • Ubytování si hradí zaměstnanec
  • Možnost pracovat přesčasy
  • Dlouhodobá a stabilní práce s nástupem ihned
  • Pracovní smlouva s německým zaměstnavatelem
  • Platba daní a sociálních příspěvků německým zaměstnavatelům
  • Rodinné přídavky na děti
  • Podpora od našeho týmu v Německu
  • Nárok na dovolenou
  • Velmi dobrá podpora od našeho týmu

Oslovila Vás naše nabídka? Zašlete nám Vaši žádost e-mailem: praca@silverhand.sk

Telefon: +421 948 404 470

Registrujte se ještě dnes na našich webových stránkách: www.silverhand.sk

Regiony

  • Tato nabídka již není aktuální!