Job Weasel - Prace v Nemecku Automechanik / autoelektrikář - Werda, Německo - Job Weasel

Automechanik / autoelektrikář – Werda, Německo

Nabídka práce v Německu – Automechanik / Autoelektrikář – Werda, Německo

Přijmeme uchazeče na pozici automechanik / autoelektrikář pro společnost se sídlem ve městě Werda v Německu. Tato nabídka práce v Německu v jednosměnném provozu je ideální na denní dojíždění z Chomutova a okolí, nástup možný ihned!

Náplň práce:

  • Údržba vozidel v oblasti mechaniky a elektriky / elektroniky
  • Montáž, opravy a demontáž specifických policejních zařízení
  • Napojení, dokončovací práce, testování a úpravy policejních zařízení
  • Činnosti v oblasti údržby vozidel
  • Činnosti v oblasti logistiky

Požadavky:

  • Dokončené odborné vzdělávání jako automechanik nebo podobné profese
  • Řidičský průkaz a auto
  • Strukturovaný, zodpovědný a pečlivý způsob práce
  • Znalost němčiny alespoň na úrovni A2

Nabízíme:

  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Zdravotní, sociální a důchodové pojištění v Německu
  • Práce v jednosměnném provozu
  • Atraktivní odměna podle tarifu IGZ od 12 € / hod. Brutto
  • Prémie dvakrát ročně
  • Nástup možný ihned
  • 24 dní dovolené

Pokud vás tato nabídka práce v Německu zaujala, kontaktujte Robina Buce z personální agentury Starke Jobs v Annaberg-Buchholz.