Job Weasel - Prace v NemeckuProjektový/-á manažer/-ka - Erbach, Německo - Job Weasel

Projektový/-á manažer/-ka – Erbach, Německo

Práce v Německu – Projektový/-á manažer/-ka – Erbach, Německo

K posílení našeho týmu hledáme uchazeče nebo uchazečku na pozici projektový manažer pro výrobu, zpracování a renovace ocelových konstrukcí. Místem výkonu povolání je Erbach v Baden-Württembergu. Nástup ideálně ihned.

Náplň práce:

  • Vedete projekty specifikovaných dle požadavků zákazníků od přípravy přes plánování po samotnou výrobu a předání hotového projektu zákazníkům
  • Máte zodpovědnost za včasné dokončení projektů v nejvyšší kvalitě
  • Kalkulujete a tvoříte cenové nabídky
  • Jezdíte po staveništích a dohlížíte na celý proces
  • Fungujete jako kontaktní osoba pro všechny účastníky projektu
  • Koordinujete dílčí práce
  • Komunikujete s odběrateli a dodavateli
  • Organizujete jednotlivé úkoly

Požadavky na uchazeče/-ku:

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání, ideálně v oboru zpracování kovů a ocelových konstrukcí nebo jiné technické vzdělání
  • Schopnost týmové spolupráce, výborné komunikační schopnosti
  • Zápal pro řešení projektů
  • Smysl pro zodpovědnost, vlastní iniciativa, samostatnost, orientace na výsledek, schopnost dotáhnout věci do konce
  • Pokročilá znalost CAD a MS Office
  • Znalost angličtiny a němčiny slovem a písmem

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Pracovní dobu od pondělí do pátku
  • 30 dní dovolené
  • Individuální zapracování, stabilní zaměstnání v prosperující firmě

Tato nabídka práce je vhodná pro muže i ženy. Chcete pracovat v našem týmu jako projektový manažer? Zašlete nám životopis a doklady potvrzující Vaše vzdělání a také termín Vašeho možného nástupu na e-mail paní Schneider: jobs@medag-stahlbau.de.

Více informací

Regiony

Ucházet se o tuto nabídku

Kontaktujte nás