Job Weasel - Prace v NemeckuPracovník/-ice obchodního oddělení - Göttingen, Německo - Job Weasel

Pracovník/-ice obchodního oddělení – Göttingen, Německo

Práce v Německu – Pracovník/-ice obchodního oddělení – Göttingen, Německo

Büscherovo stínící technika je něco docela jiného, než jste doposud poznali. A to již od roku 1929, kdy Heinrich Büscher zahájil ruční výrobu stínící techniky v té nejvyšší kvalitě. Na tradici poctivé práce si zakládáme i dnes, i když si k tomu pomůžeme nějakou tou moderní technologií. Do našeho týmu hledáme spolehlivého pracovníka či pracovnici obchodního oddělení s nástupem ideálně ihned. Práce v našem obchodním oddělení je sice náročná, zato různorodá a velmi dobře organizovaná. Schvalovací procesy jsou u nás velmi rychlé a krátké, takže se nestane, že na schválení Vašich akvizic čekáte celé dny.

Náplň práce:

  • Každý den budete jednat s našimi zákazníky z Čech a Slovenska, osobně i telefonicky
  • Budete připravovat cenové nabídky potenciálním zákazníkům
  • Pokud si obchodní zástupci s klienty plácnou, Vaší starostí bude dohlížet nad celým procesem zpracování zakázky
  • Povedete veškerou administrativu spojenou s prodejem
  • Budete k ruce obchodním zástupcům v terénu

Požadujeme:

  • Ukončené obchodní vzdělání nebo technické vzdělání
  • Chuť pracovat s lidmi
  • Týmovost, ekonomické smýšlení, chuť využít dosavadních zkušeností a ochotu získávat zkušenosti úplně nové
  • Znalost němčiny slovem a písmem
  • Čeština nebo slovenština jako mateřský jazyk

Tato nabídka práce je vhodná pro muže i ženy. Pokud Vás tato nabídka zaujala a chcete se realizovat jako pracovník nebo pracovnice obchodního oddělení pro prodej stínící techniky, pošlete nám své Bewerbung na e-mail personal@buescher-sonnenschutz.de.

Více informací

Regiony

Ucházet se o tuto nabídku
Nové pracovní nabídky e-mailem!
Zobrazeno 1–0 z 0 nabídek

Kontaktujte nás