Job Weasel - Prace v NemeckuVedoucí oddělení IT - Zittau, Německo - Job Weasel

Vedoucí oddělení IT – Zittau, Německo 236 views

Job Expired

Práce v Německu – Vedoucí oddělení IT – Zittau, Německo

Přijmeme uchazeče na pozici vedoucí oddělení informačních technologií. Tato nabídka práce v Německu je určena uchazečům se vzděláním v oboru IT, požadujeme německý a anglický jazyk.

Požadavky na kvalifikaci uchazeče:

  • Ukončené studium oboru informatika nebo srovnatelném oboru

Další požadavky na uchazeče:

  • Několikaleté pracovní zkušenosti na srovnatelné pozici ve středně velké společnosti
  • Zkušenosti se zpracováním strategické koncepce, se správou IT společnosti na ERP/PPS systémech, databází, virtuálních technologií, správou sítě a komunikačních systémů
  • Dobré znalosti obvyklých podnikových procesů a IT systémů užívaných u výrobních společností (nejlépe automotive nebo elektro)
  • Zkušenosti s vedením zaměstnanců
  • Znalost němčiny alespoň na úrovni C1
  • Schopnost týmové práce, iniciativní, asertivní
  • Strategické myšlení, schopnost systematické a strukturované práce
  • Skvělý timemanagement

Náplň práce:

  • Vedení týmu IT o čtyřech zaměstnancích, správa podnikových systémů SAP, Office 365/Exchangw/Dynamics, MES a PLM včetně nezbytných operačních systémů, hardwaru a infrastruktury
  • Správa informačních a komunikačních technologií, jejich funkčnosti po stránce software a hardware, nákup nových technologií a další nezbytné činnosti k zajištění bezchybného chodu přístrojů a aparátů v celém podniku

Místo výkonu práce: Zittau

Nástup: ihned / po dohodě

Pracovní doba: 40 hodin týdně

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v úspěšné, středně velké společnosti
  • Individuální možnosti úpravy pracovní doby či možnost dalšího vzdělávání
  • Pravidelná měsíční mzda ve formě fixního základu plus osobního ohodnocení
  • Přátelské pracoviště
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Firemní důchodové spoření
  • Příspěvky na stravování na pracovišti, nápoje zdarma
  • Flexibilní pracovní doba

Tato nabídka práce v Německu je vhodná pro muže i ženy. Své životopisy zasílejte na mail bewerbung@digades.de.

Více informací

Regiony

  • Tato nabídka již není aktuální!
Informace o pobočce
  • Celkem nabídek 4
  • Region Sasko / Sachsen
  • Full Address Äußere Weberstraße 20, 02763 Žitava, Německo
Connect with us
Kontaktujte nás